Aktuality

Pozor zmena!

MKL Kremnica oznamuje účastníkom Slovenského pohára v behu na lyžiach konaného dňa 7. a 8.1.2017, že sa štart pretekov v sobotu 7.1.2017 presúva z 10:00 hod. na 11:00 hod.

Pre komplikovanú dopravnú situáciu v smere z Kremnice na Skalku doporučujeme všetkým klubom vydať sa na cestu v dostatočnom časovom predstihu. Z dôvodu nepriaznivého počasia bude pre pretekárov k dispozícii športová hala v Relax centre.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Slovenský pohár, Veľká cena Kremnice

Mestský klub lyžiarov Kremnica usporiada cez víkend 7. a 8. januára 2017 na Skalke preteky Slovenského pohára v behu na lyžiach.

V sobotu sa uskutočnia dištančné preteky žiactva, dorastu, juniorov, dospelých a veteránov klasickou technikou s intervalovým štartom, v nedeľu sú v programe dištančné preteky „Veľká cena Kremnice“ voľnou technikou všetkých kategórií okrem mladšieho žiactva, ktorí budú bežať klasickou technikou. 

Propozície pretekov: SP 7. a 8. 1.2017

V čase konania pretekov od 9:30 do cca 14:00 hod budú pretekové trate pre verejnosť uzavreté. Organizátori sa obracajú na návštevníkov Skalky, turistov, bežkárov, fanúšikov bežeckého lyžovania s prosbou, aby počas podujatia nevstupovali na lyžiarske bežecké trate, zvýšili svoju pozornosť, ohľaduplnosť, dbali na pokyny usporiadateľov, predišli kolíziám s účastníkmi pretekov a prispeli tým k zdarnému priebehu podujatia!

Kamera Štadión Rudolfa Čillíka

 

Sponzori

Na doplnení údajov sa pracuje.

Scroll to top